--EqLenJe--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

--EqLenJe--

--αяα∂ığıηız нєяşєу вυяα∂α--

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

qotHic Nedir?

YazarMesaj
kaciklar.forum0.net
Admin
kaciklar.forum0.net

qotHic Nedir? Empty
MesajKonu: qotHic Nedir?   qotHic Nedir? Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 3:17 pm

En basta müzikten baslamalisin.Etrafta duran tüm gruplari, tüm sarkilarini ezbere bileceksin.Sonra az bilenenlere geçeceksin.

Anti-Tikky olman gerek! Tikky gördügüne yüzüne tükereceksin.Mumkunse giydiklerin siyah olucak. Yirtacaksin file çoraplarini, kopkoyu siyah bir makyaj yapacaksin.Somurtacaksin hep! Gulersen eger iki saniye içinde tekrar somurtacaksin.Unutma! hayat b*k, sen boksun, herkes b*k, gülmek yok.

Internetin olucak.Vampirefreaks'e üye olacaksin, doldurucaksin "Insanlardan nefret ediyorum" demeyi de unutma.Bir de msn adresin olucak.Nick'ine, kisisel iletine alabildigine karamsar seyler yazacaksin ve ingilizce olucak.Bunu da unutma.

Eger messenger, vampirefreaks (yonja da olabilir bak simdi geldi aklima!!!) üyeliklerini aldiysan bir de resmin olucak gothic gothic.. Makineyi üstte tutacak ters ters bakacaksin.Çektin mi? Harika.Goth olma yolunda hizla ilerliyorsun.

Bunlari; yapinca, dogal olarak çevrende olmaya baslayacak.Onlarla alemin en kral yerlerine gideceksin, konusacaginiz en büyük konu gruplardir ki zaten bastan hallettin bunu dimi? Yirttin gotikim benim ve bir de samimi oldugun herkese kanka diyeceksin.Sokakta görüp tanimasan, seni arasa "Gel takilalim" derse, adini bile hatirlamasan "Oo kanka naber?" diyeceksin!

Kankalarinla özlesmen gerekecek.Sigara içerlerse bakacaksin ki sende içiyorsun.Alkolse her gece alacaksin.Derslerin kötü olmali, ailenle aran bozuk olmali.Varsa yoksa müzik ve kankalar.

Bunlari; yaptiktan sonra, artik sende "çok moda olan 'gothic'" özentisi olabilirsin!

Dikkat:Bu tip insanları; sokaklarda görebilirsiniz.Çogu ozel okula gidiyordur, para boldur.

Peki gerçek gothic severlerle, özentileri nasil ayiracaksiniz?

Özenti her yerde özentidir.Zekası dusuktür, mantikli degildir, hayat görüsü yoktur ya da zirvadir.Özentiye tek laf edersiniz, tek bir elestiricik yaparsaniz, o size 10-20 kat laf eder.Dedim ya zekasi dusuktur.Kolayca anlasilir.Resmen "Ben burdayim" diye bagirir.Hizlica uzaklasin oradan! Caninizi kurtarin! Ozentiler gun geçtikçe bagisiklik kazanmaktadir.Taklit yetenekleri o kadar gelismistir ki, yaninizdakinin özenti oldugunu uzun bir zaman sonrasinda anlamaya basliyorsunuz.O yuzden uyariyorum.
????: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu /genel-sohbet/42825-gothic-nedir.html

Gothic Nasıl Giyinir ?

Doom metal grubu olan Catafalque'un bir röportajından...
''gothic nasıl giyinir?'' sorusuna, gayet aklı başında görünen şu cevabı vererek, ''hımmm'' dememe yol açmışlardır. bakınız:
''evet, mutlaka siyah ya da mor giyeceksin, kızların göz makyajı siyah kalemle yapılıp mümkünse akacak, saçlar siyah arada kızıl balyajlar olacak. depresyon hırkan ve kaçık file çorabın yoksa gothic olamazsın! bu aslında her tür müziğin piyasasında olan bir şey. rap dinleyenlerin bol giyinmesi, pop dinleyenlerin bukalemun gibi sürekli modayı takip etmesi gibi. bu tip aptal modalar müziğin içini boşaltıyor. özellikle buluğ çağındaki gençler mesela, dinledikleri müziğin kökenini, felsefesini, melodisini, sözlerini es geçip hemen ambalajını giyiniyorlar. gözümü boyadım, beyaz pudramı sürdüm, gothic oldum diye geziyorlar. işte bu sadece içini boşaltmak.''
????: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu http://www.webhatti.com/showthread.php?t=42825[b]
https://kaciklar.yetkin-forum.com

qotHic Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası