--EqLenJe--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

--EqLenJe--

--αяα∂ığıηız нєяşєу вυяα∂α--

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben O'na resmen Aşığımm (:

YazarMesaj
muratbey

muratbey

Ben O'na resmen Aşığımm (: Empty
MesajKonu: Ben O'na resmen Aşığımm (:   Ben O'na resmen Aşığımm (: Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2012 9:14 pm

Edebiyatım o kadar iyi değil ifade edebildiğimce anlatayım:) Ben onu 2 sene önce tanıdım iyi ki de tanımışım doğrusu onca kişi arasında dikkatimi çeken tek kişiydi iyi bir insana benziyordu:) Zamanla daha yakından tanıdım anlattıkları öylesine hoş geliyordu ki melek gibiydi gözümde:) Dürüst olmak gerekirse ilk defa bir kızdan gerçek anlamda hoşlandım belki de beni hiç görmemiş tanımamış birinin beni bu kadar iyi anlaması benimle ilgilenip vakit geçirmesi güzeldi:) Bir gün bana geldi kanka diye sevinmiştim aslını söylemek gerekirse daha da yakın bir bağımız oldu diye oysa kanka demek ne dersiniz siz modamı milletin ağzına sakız mı öyle bir şey ki sadece bana da demiyordu ama olsun yinede sevinç kaplamıştı içimi:) Aradan bir süre geçti milletin ağzında merve-murat diye ikilem dönmeye başladı. Hoş benim de işime geldi beyza beni seviyorsa kıskanır dedim ses etmedim 1 ay öyle bekledim ama kıskandığı yoktu aksine hayırlı olsun falan:) Mervenin sokakta hoşlandığı biri vardı bende beyzadan hoşlanıyordum. Özel konuşmamızda bir şey yoktu selam naber o kadar:) Merve beni o çocuğa karşı bende merveyi beyzaya karşı kullandım öyle dört beş ay. Bir süre sonra merve, o çocuk beni seviyormuş murat diye geldi:) Hayırlı olsun lan darısı başıma benimde sevdiğim sevse keşke dedim. İnş dedi. Ondan sonra olan konuşmamızı da kestik zaten bir süre sonrada ayrıldık dedik herkese:) sonra hep beyzayı bekledim bir umut verse bir şey dese seviyorum seni diyip atlıcaktım önüne:) Doğrusu zor kız, iyi kız kolay kolay beni sev diyemezdim aradan uzun süre geçti hala bir şey yok ortada:) Birgün yusufumla evlenicem diye tutturdu benle evlen dedim öyle girdim direk konuya. Ertesi günde evlenelim dedim öyle 2-3 gün içinde sevgili olduk nasıl oldu bende anlamadım ama çok mutluydum(: Onunla iyi kötü günlerimiz geçti ilk kalp ağrısını onda hissettim ben ilk gözyaşımı onda döktüm:) Beni en çok o mutlu ediyor bu hayatta. Gülüşü, davranışı, tutumu hatta esprileriyle diğer tüm kızlardan apayrı biri o. Ama o esprileriyle yazdığım yeri görmesede olur iğrenç espri yapıyor çünküSmile) Şaka bir yana bayılıyorum ona(: bir kelimesiyle öldürüp diriltsede çok mutlu etsede üzsede seviyorum Smile yemin ederim onla geçirdiğim hiçbir ana pişman değilim hala ilk gün ki gibi Aşığım Ona:) Ve bugün onun doğum günü, ne süpriz yapsam ne yapıp sevindirsem bilmiyorum ama aklıma sadece bunlar geldi umarım beğenirsin. İyiki doğdun ve iyiki varsın:)

Hediye olarak elimden birşey gelmedi ama 1. yıldönümümüzde vereceğim hediyeyi şimdi vermek istiyorum biliyorum diğer face hesabımıda merak ediyorsun ne var ne yok diye merakında gitsin:)
Her attığın mesajı sakladım silmedim daha doğrusu kıyamadım(: Yapabilsem bu konuşmaların hepsini paketleyip bir usb ye atıp verecektim ama net yavaş 70 bin konuşma geçmişi var o kadar geriye gitmiyor kasıyor:) Biraz saçma bişi oldu ama sakladığım tüm geçmiş konuşmaları vermek istiyorum. Ara sıra geçmişse konuşmalara gidip okuyorum mutlu oluyorum sende okur umarım mutlu olursun:)

Eposta: özelde veririm
Şifre: özelde veririm

Birde benden sana bir şarkı olsun amatör bir şarkı ama olurda bir yerde duyarsan beni hatırla:)

h t t p : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = J B m _ c u B o H 6 Y

7 günlük olmayan üyeler link koyamıyormuş boşluklarla ayırdım bütünle öyle gir:)

ŞARKIDAN BU SÖZÜ ASLA UNUTMA (:
Dünya Senle Güzel
Bu Kalp Sana Özel
Bekler Durur Seni
Sen Gel De Yeter

Ben O'na resmen Aşığımm (: 406536_311171108920661_100000833243424_821220_12089783_n

asdasdsadsa
bounce HEP(s)İ PÖR(tlek)TEY GUY UU BEYZAA bounce
asadewd

Ben O'na resmen Aşığımm (:
1 sayfadaki 1 sayfası