--EqLenJe--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

--EqLenJe--

--αяα∂ığıηız нєяşєу вυяα∂α--

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn YARDIM!

YazarMesaj
kaciklar.forum0.net
Admin
kaciklar.forum0.net

Msn YARDIM! Empty
MesajKonu: Msn YARDIM!   Msn YARDIM! Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:09 pm

MSN Messenger ile sorun yaşıyorsanız, yardım almak için aşağıdaki kaynakları kullanabilirsiniz.
MSN Messenger Yardımı

* MSN Messenger programında Yardım'ı açtığınızda, kullandığınız MSN Messenger penceresine özgü bilgiler görüntülenir.
* Başka kullanıcıların karşılaştıkları sorunlara yönelik güncel bilgiler için En Yeni Müşteri Soruları bölümüne bakın.
* Yardım penceresinin üstündeki Bul'u tıklatın ve belirli bir konuda arama yapmak için bir ya da daha fazla anahtar sözcük (Yardım ara metin kutusuna yazdığınız ve belirli bir konuyu veya ilgili konuların listesini almanızı sağlayan sözcük, terim veya tümcecik.) yazın.
* Göreve göre düzenlemiş eksiksiz bir içindekiler tablosu görmek için Yardım penceresinin üstündeki Tüm Konular'ı tıklatın.

MSN Messenger web sitesi

* MSN Messenger hakkında sık sorulan soruların yanıtları için En Sık Sorulan Sorular sayfasına bakın.
* MSN Messenger uygulamasında karşılaşabileceğiniz sorunlara ilişkin çözümler ya da geçici çözümler için, Bilinen Sorunlar sayfasına bakın.

MSN Messenger haber grubu

MSN Messenger haber grubu (Belirli bir konu için ayrılmış çevrimiçi bir forum.) , Messenger müşterilerinin ve ürün uzmanlarının oluşturduğu global bir topluluktur. Microsoft içeriği izleyebilir, ancak bu tür bir içeriğin doğruluğunu garanti edemez. Dolayısıyla, bilgiler, güvence verilmeksizin "olduğu gibi" sunulur ve herhangi bir hak iddiası söz konusu değildir. İçeriğin kullanımına ilişkin tüm risk size aittir.

Herkesin olası en iyi deneyimi yaşayabilmesi için yerleşik kılavuz niteliğindeki bilgileri okuyun'nı okumaya zaman ayırın ve ardından MSN Messenger haber grubu web sitesini ziyaret edin.
Müşteri Desteği

Yukarıdaki seçeneklerin hiçbiri aradığınız bilgileri sağlayamıyorsa herhangi bir MSN Messenger Yardım konusunun en altında bulunan Bize başvurun bağlantısını tıklatın. Çevrimiçi formu doldurun ve gönderin. MSN Messenger destek personeli e-posta yoluyla mümkün olan en kısa zamanda yanıt verecektir.
https://kaciklar.yetkin-forum.com

Msn YARDIM!
1 sayfadaki 1 sayfası